Przedsiębiorstwo INGER Grzegorz Kołeczko
Wiele lat doświadczenia - kompetencja w działaniu

Jesteśmy małym przedsiębiorstwem z wielkim doświadczeniem i potencjałem. Jak to robimy? Po prostu jesteśmy świetnie wyszkoloną kadrą inżynierską. Wszyscy jesteśmy absolwentami Wydziału Geodezji na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Nasi geodeci posiadają uprawnienia państwowe z zakresów

    1. Geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne
    2. Rozgraniczenia i podziały nieruchomości (gruntów) oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych
    4. Geodezyjna obsługa inwestycji

Grzegorz - Człowiek Młodego Pokolenia. Również geodeta uprawniony (nr upr. 19385), również absolwent krakowskiej AGH. Doświadczony na wielu płaszczyznach pracy geodezyjnej - w realizacji inwestycji, w modelach 3D, w opracowaniach numerycznych, w modernizacji ewidencji gruntów i budynków, w aktualizacjach, w skanowaniu laserowym, w fotogrametrii. W kraju i za granicą, w Europie i Azji.
Kontakt: kom. 606 820 420, email: grzegorz@inger.com.pl
Ambicja, energia i pomysłowość

Jagoda - nasz Rodzynek w Cieście. Absolwentka AGH z 1998 roku, geodetka z wieloletnim stażem zarówno terenowym jak i biurowym. Pracowała przy takich projektach jak aktualizacje map pod projekty sieci telekomunikacyjnych w województwie dolnośląskim, uczestniczyła w projektach modernizacyjnych, w opracowaniach map numerycznych. Nasza Kobieta do Zadań Specjalnych.
Kontakt: kom. 792 821 421
Elegancja, błyskotliwość, cierpliwość

Radosław - w naszej firmie od wiosny 2011. Oprócz kierunkowego wykształcenia jego atutem jest doświadczenie pozyskane w firmach geodezyjno – kartograficznych na Podbeskidziu. Biegle posługuje się tachimetrami elektronicznymi oraz każdym oprogramowaniem pozwalającym opracowywać wyniki pomiarów jak i zobrazować je graficznie. Samodzielnie wykonuje powierzone mu zadania. Szczególnie interesuje go praca i zagadnienia związane z GNSS, którym to poświęca treść swojej pracy dyplomowej, co w żadnym stopniu nie koliduje z jego zaangażowaniem w pracę. Swoją pracę traktuje niezwykle poważnie, pamiętając o odpowiedzialności.
Kontakt: kom. 535 821 421, email: radoslaw@inger.com.pl
Wiedza, dokładność, sumienność

Błażej - nasz najmłodszy pracownik zarówno pod względem wspomnianego wieku jak i stażu zawodowego. Technik geodeta z bardzo dobrym dyplomem Technikum Geodezyjnego w Pszczynie. Jest osobą bardzo komunikatywną, otwartą na nowe doświadczenia, bardzo dobrze zorganizowaną i poukładaną. Bardzo ceni sobie pracę jako geodeta więc starannie wykonuję każde powierzone mu zadanie. Potrafi pracować w zespole i nie ma problemów z komunikacją i kontaktami interpersonalnymi. Nie boi się wyzwań i to On zajmował się głownie naszymi praktykantami w 2011 roku.
Kontakt: kom. 511 272 949, email: blazej@inger.com.pl
Młodość, zdyscyplinowanie, systematyczność

Jeśli chcecie się Państwo z nami skontaktować prosimy przejść tutaj

Historia

W 1996 roku Edward Kołeczko założył jedoosobową spółkę OBIEKT, która zajmowała się głownie wyceną nieruchomości. W roku 1999, Grzegorz Kołeczko otrzymuje tytuł inżyniera geodety na AGH w Krakowie i tym samym rozpoczyna się geodezyjna przygoda z firmą jego ojca, która to firma już w owym czasie zmienia nazwę i osobowość prawną na INGER S.C. Spółka cywilna. W międzyczasie współpracujemy z firmą Geotronics Kraków i sprzedajemy instrumenty geodezyjne Spectra Precision (dawniej Geotronics, obecnie Trimble). Od roku 2006 jesteśmy całkowicie samowystarczalni jeśli chodzi o uprawnienia geodezyjne.

Współpraca z INGER S.C.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, skontaktuj się